EDYCJA PODCASTÓW   |   PRODUKCJA VIDEO   |   KURSY ONLINE

MARCIN HINZ

CZYM SIĘ ZAJMUJE?

Produkcja kursów online

Jeśli planujesz nagrać swój kurs online, to mogę pomóc ci z całym procesem produkcji video. Po twojej stronie jest tylko przygotowanie merytoryczne materiału, a reszta należy do mnie. Na wstępie porozmawiamy o twojej wizji finalnych materiałów. Podpowiem co się sprawdzi najlepiej, wysłucham co jest dla Ciebie ważne i dogadamy termin realizacji nagrań.

Produkcja i postprodukcja video

Klipy reklamowe, nagrania na konferencjach, vlogi oraz filmy na firmowe kanały na YouTube – w tym wszystkim mogę Ci pomóc zarówno od strony realizacyjnej (nagrania) jak i postprodukcyjnej (montaż nagrań).

Masz pomysł na własny format video? Skontaktuj się ze mną i przekażę w jaki sposób mogę pomóc, by powstały jak najlepsze filmy.

Edycja Podcastów

Nagrywasz lub chcesz nagrywać podcast i nie chcesz uczyć się montażu lub wiesz ile czasu to zajmuje i wolisz by zajął się tym ktoś inny. Zapraszam do współpracy.

Mogę również stworzyć intro i outro do twojego podcastu oraz pomóc we wszelkich technicznych i miękkich aspektach wprowadzania podcastu na rynek.

Konsultacje w temacie podcastów lub audio-video

W przypadku gdy potrzebujesz indywidualnego wsparcia – mogę pomóc. Być może nie możesz obejść się bez wsparcia w obecnej sytuacji lub masz sprzęt i chcesz samemu nauczyć się poprawnie go obsługiwać i zacząć nagrywać video lub podcast.

Pomagam na każdym etapie produkcji podcastu, kursu online (włącznie z kwestiami technicznymi jak zrobić kurs) oraz montażu video.

CO O MNIE MÓWIĄ?

Marcina poleciła mi moja znajoma i jego zadowolona klientka. Ja również polecam go kolejnym osobom.

Jest profesjonalny, ma normalne stawki i dotrzymuje obiecanego czasu realizacji.

Ewelina Muc

wpdlazielonych.pl

Marcin bardzo profesjonalnie realizuje zlecenia, a przede wszystkim – robi to mądrze – dbając o świetny efekt końcowy.

Sprawność działania i otwarta komunikacja to kolejne zalety, więc po dwóch latach współpracy jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam.

Marcin Iwuć

marciniwuc.com

Marcin wystawa mi faktury za montaż podcastu, ale tak naprawdę oferuje coś znacznie cenniejszego: święty spokój. Wszystko jest zrobione tak jak trzeba i wtedy kiedy trzeba. Niezawodnie.

Marek Jankowski

malawielkafirma.pl

Współpracuję z Marcinem od pierwszego odcinka „Z pasją o mocnych stronach”. Przed startem nagrywania podcastu Marcin doradził mi jaki sprzęt wybrać oraz przeprowadził mnie przez procedurę przygotowania do nagrywania. Przez trzy lata współpracy, dzięki pracy Marcina, podcast ukazuje się regularnie i zawsze jest dobrze przygotowany. W tym czasie Marcin wiele razy pomógł mi wdrożyć zmiany, konsultował pomysły, doradzał. Czasami miałem wrażenie, że Marcin działa jako producent podcastu!

Dominik Juszczyk

dominikjuszczyk.pl

KILKA ZABAWNYCH FAKTÓW 😉

osóby z którymi współpracowałem

ukończonych projektów

%

obecnego zaangażowania 🙂

INNE USŁUGI

Transkrypcja podcastów

Transkrypcja podcastu pozwala na wypełnienie blogposta treścią oraz powoduje, że wzrasta jego wartość dla wyszukiwarek. Dzięki temu twoje treści mogą trafiać organicznie do większej liczby zainteresowanych.

l

Notatki do podcastu

Podczas nagrywania podcastu poruszane są różne tematy. Osoba, która chce zainwestować swój czas w odsłuchanie twojego odcinka podcastu może sprawdzić w punktach jakie tematy poruszasz w danym epizodzie. Ponadto w notatkach wymienione są również linki do zewnętrznych materiałów, o których mowa w nagraniu.

Identyfikacja wizualna

Kwestia identyfikacji wizualnej jest dość rozległa. W podstawowej formie polega na wykonaniu ładnej i czytelnej okładki podcastu. W bardziej zaawansowanej formie to okładka, logo bloga czy nawet wykonanie całej strony www dla twojego podcastu.

NAPISZ DO MNIE

Skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się poprzez media społecznościowe.
E-mail: marcin@marcinhinz.pl
Facebook: facebook.com/marcinhinzz
Instagram: @nurek
Twitter: @marcinhinz

 

7 + 10 =

Podaj adres email, na który regularnie wyślę ci wartościowe materiały o produkcji video i podcastingu
Dodatkowo wyślę Ci dokument "5 efektów jakie uzyskasz startując ze swoim podcastem"

Pamiętaj!
Dostaniesz maila, w którym musisz kliknąć link
aby potwierdzić swój adres!

Marcin Hinz - Montaż i edycja podcastów, produkcja kursów online, montaż video 1